Porównując oferty i decydując się na konkretny wybór warto skorzystać z usług doradców GBFE. GBFE to niezależni doradcy kredytowi, współpracujący z wieloma bankami, instytucjami finansowymi, firmami ubezpieczeniowymi, deweloperami czy biurami nieruchomości. Nasza praca polega na doborze dla Ciebie optymalnego rozwiązania finansowego.

Doradcy GBFE są obiektywni, wskazując i omawiając kilka ofert, kierują sie wyłącznie potrzebami swojego klienta. Z tego względu polegając na opinii GBFE możesz dokonać lepszego wyboru. Usługi doradców są bezpłatne, ponieważ są oni wynagradzani przez instytucje finansowe, których produkty oferują.

Wiele osób uważa, że jeżeli nie mają zdolności kredytowej są skazani na szukanie wsparcia finansowego we własnej rodzinie. Nic bardziej mylnego. Doskonale wiemy, że większość z nas wymaga innych rozwiązań. Ubieganie się o kredyt przysparza wiele trudności. Powodują je zawiłe procedury bankowe, które często prowadzą do odmowy udzielenia kredytu.

Korzystając z naszych usług uwolnimy cię od żmudnego porównywania szczegółów i zawiłości produktów różnych banków, umożliwimy szybkie przygotowanie i złożenie wniosku.

Nasza działalność polega na selektywnym wyszukaniu najlepszych z możliwych ofert.

Szanujemy TWÓJ CZAS - nie tracimy go na zbędne spotkania

Zapewniamy BRAK OPŁAT - nasza pomoc jest bezpłatna

Oferujemy DUŻY WYBÓR - porównamy dla Ciebie wszystkie czołowe banki

Jesteśmy DOSTĘPNI - wystarczy wykręcić numer lub zostawić kontakt

MOBILNI I NIEZALEŻNI - nie jesteśmy własnością żadnego banku


Powierz nam swój czas i zaufanie, a na pewno cię nie zawiedziemy.
Sprawdź nas. Skontaktuj się z nami!
Gwarantujemy, że będziesz z nas zadowolony.


Realizacja projektu: Pol-Media strony internetowe Rybnik

stat4u